Roheline kool kutsub

Saatega “Püramiidi tipus” teist hooaega kaasas käiv viktoriin “Roheline kool” ootab vastajaid nii gümnaasiumi kui ka põhikooli õpilaste hulgast – ja aitab õpetajatel leida koolitundidesse huvitavat lisamaterjali. Küsimused leiab siitsamast igale saatele eelneval reedel koos viidetega mis aitavad saateteemat õppeainetega siduda, aga loomulikult on mugavam panna oma e-post kirja või liituda Facebook’i lehega ning olla esimeste hulgas kes iganädalase teavituse saavad :-)

Jälgi “Püramiidi tipus” teavitusi Facebookis:
Telli iganädalane saate eelinfo e-postile:


Esimene saade on ETV eetris pühapäeval 5. veebruaril kell 20:00 ja viimane maikuus, viktoriiniga saab liituda veebruari lõpuni sest alates märtsist hakkame avaldama juba ka esimeste saadete kohta esitatud küsimuste õigeid vastuseid.

Küsimused

Iga saate kohta esitatakse kolm küsimust. Kolmest küsimusest kahele leiate vastuse saate ja selle lisamaterjalide abil. Kolmandale küsimusele vastamiseks tuleb arvuti juurest võib-olla ka raamaturiiuli juurde astuda, võib-olla mõne teise tarkpeaga nõu pidada. Iga küsimuse eest on võimalik saada kaks punkti ja saate eest kokku kuus punkti. Mida täpsemalt ja põhjalikumalt vastate, seda suurem on lootus edule.

Vastused

Vastused tuleb saata e-kirjaga aadressile rohelinekool@veebiakadeemia.ee. Teile vastavad viktoriini korraldajad Eha Järv ja Juhani Püttsepp. Vastuskirja juurde tuleb iga kord märkida oma ees- ja perekonnanimi, kool, klass.

Küsimused, õiged vastused koos korraldajate kommentaaridega (viimased ilmuvad alates märtsist) ning edetabel vastanute teenitud punktidega on nähtavad kogu viktoriini vältel veebiakadeemia.ee/roheline-kool.

Auhinnad

  • Viktoriini peaauhinnaks on fotoaparaat Fujifilm X10 – 12-megapiksline (retro)stiilne kompaktkaamera, soovitatud Assar Jõepera poolt nimelt noortele teadushuvilistele (ja ilmselgelt valiks selle ka Napoleon Dynamite)
  • Järgmised kuus saavad raamatupoe kinkekaardid. Väikesed auhinnad saavad kõik, kes koguvad mängu lõppedes üle kahe kolmandiku võimalikust punktisummast.
  • Eraldi arvestust peame kollektiivsete vastajate osas, kui vastajaks on näiteks terve klass või õpilaste rühm. Parimale õpilaste rühmale on auhinnaks ekskursioon Tartu Ahhaa keskusesse.
See postitus kuulub rubriiki Roheline kool. Bookmark the püsiviide. Kommentaarid ja trackback-viited on suletud.
  • Toetajad

    ESF TeaMe Archimedes      Haridus- ja Teadusministeerium